Путін атакує Україну з півдня: експерт ОБСЄ вказав на тривожний нюанс

Російська агентура в Україні активізує зусилля, щоб паралізувати управління і виключити можливість військового опору

Путін атакує Україну з півдня: експерт ОБСЄ вказав на тривожний нюанс
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія може вдарити по Україні з півдня: з цією метою Кремль  ініціюватиме масові “народні” проросійські виступи в південно-східних регіонах або ж влаштовувати терористичні атаки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  в інтерв’ю “Апострофу” колишній постійний представник президента України в АР Крим, а також експерт ad hoc ОБСЄ Борис Бабін.

Loading...

“Може бути все, що завгодно. Вони вже підривали бомби в Харкові та Одесі. За їхньою логікою, все це для них цілком прийнятно. Але я не думаю, що проросійські акції будуть масовими, великої підтримки для Росії я не очікую. Але російська агентура у всіх гілках влади буде робити все, щоб паралізувати управління, виключити можливість військового опору. Я б боявся не людей на вулицях, а людей в кабінетах – вони значно небезпечніше і там набагато більше друзів Росії “, – зазначив експерт.

За словами Бабіна, вони будуть займатися дезорганізацією збройних сил, провокувати розвал цивільного управління, робити спроби сформувати проросійський політичний курс, блокувати економіку в умовах кризової ситуації.

“Одна справа, якщо є агент впливу в Генштабі, друга – в райадміністрації, третя – якщо група депутатів підтримують Росію у Верховній Раді, а четверта – якщо, наприклад, заступник голови Офісу Президента, м’яко кажучи, не зовсім проукраїнський. І кожен з них буде знищувати Україну з власного кабінету в тій мірі, в якій здатний “, – констатував Бабін.

Нагадаємо, впродовж 2019  року президент РФ Володимир Путін і його Генштаб разом з політичними і військовими аналітиками намагалися дипломатичним шляхом нав’язати Україні свої правила гри, змусивши підписати угоди з бойовиками, які б, у першу чергу, були на руку Кремлю. Однак всі дипломатичні спроби Кремля ефекту не дали, тож залишається лише силовий варіант.

До слова, колишній заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант Ігор Романенко розповів, що навесні 2020 року президент РФ Володимир Путін планував військове вторгнення в країни Балтії. Від захоплення, по суті, врятувала Європу  пандемія коронавірусу, що почалася на цей час.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...