Рада обрала нового віце-прем’єра: що відомо про Ольгу Стефанишину

Вона змінила на даній посаді Вадима Пристайка

Рада обрала нового віце-прем’єра: що відомо про Ольгу Стефанишину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У четвер, 4 червня, Верховна Рада України призначила на посаду віце-прем’єр-міністра – керівником європейського і євроатлантичного напрямку  стала Ольга Стефанишина. На даній посаді вона змінила Вадима Пристайка. 

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, за призначення Ольги Стефанишиної проголосували 255 депутатів.

Loading...

Стефанишина Ольга Віталіївна народилася 29 жовтня 1985 року, живе в Києві. У 2008 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала кваліфікацію юриста-міжнародника, перекладача з англійської мови.

У 2016 році Стефанишина закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю “Фінанси і кредит”. У 2006-2007 роках займалася приватною юридичною практикою.

Рада обрала нового віце-прем’єра: що відомо про Ольгу Стефанишину

У 2007-2010 роках – працювала фахівцем-керівником відділу з питань правового забезпечення європейської інтеграції в Державному департаменті з питань адаптації законодавства.

З 2010 по 2015 рік віце-прем’єр працювала в Департаменті міжнародного права/Департаменті європейської інтеграції в Міністерстві юстиції України.

З березня по грудень 2017 працювала директором Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету міністрів. У грудні 2017 року призначена на посаду генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату.

Після звільнення з Урядового офісу в 2019 році працювала в юридичному бізнесі.

Нагадаємо,  глава Кабінету міністрів України Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради подання щодо призначення нових міністрів. Документи у середу, 3 червня, були зареєстровані на сайті парламенту.

До слова, депутат від фракції “Слуги народу” Євген Шевченко закликав колег по фракції підтримати подання на звільнення з посади  міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Народний обранець стверджує, що майже всі “слуги” незадоволені його роботою і обговорюють це між собою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...