Снігу в Україні більше не буде: синоптик попередив про радикальну зміну клімату

Снігу в Україні більше не буде: синоптик попередив про радикальну зміну клімату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Зміна клімату в Україні призведе до зими без снігу. До такого висновку дійшов директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

Так, середня річна температура повітря в Україні підвищується швидше, ніж глобальна. У зв’язку з цим, до малосніжних і теплих зим доводиться звикати вже зараз.

У той же час головний метеоролог країни зазначив, що в найближчі 10 років дев’ять літніх сезонів будуть абсолютно теплими і гарячими.

“Щодо зим – аналогічно. Якась одна зима може виявитися морозною і сніжною, але це буде дуже велике виключення”, – заявив Кульбіда.

Крім того погода в Україні взимку також буде перевищувати всі погодні норми.

“Звичайно, ми стежимо і відслідковуємо, робимо відповідні висновки про те, як змінився клімат в Україні. І це стосується кожного місяця і кожного року. Ми можемо сьогодні говорити про те, що середня річна температура повітря в Україні зростає навіть швидше, ніж глобальна, яку показують світові метеорологічні центри”, – сказав Кульбіда.

Проте, як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, синоптики обіцяють, що в Україні в червні вже з 4 червня  температура повітря буде підвищуватися і почнеться справжнє літнє потепління. Але дощі все ще не залишать Україну.

Джерело: Народна Правда