Згвалтування у Кагарлику: зі скандального відділку звільнили всіх поліцейських

На нараді глава МВС Аваков заявив, що поліцейські катують людей в усьому світі, але в Україні про це говорять відкрито

Згвалтування у Кагарлику: зі скандального відділку звільнили всіх поліцейських
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Працівників Кагарлицького відділення поліції, де сталося жорстоке зґвалтування та побиття жінки, звільнено  – в МВС вирішили повністю скоротити штат  райвідділу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на нараді глав силових відомств щодо проблеми тортур в поліції заявив заступник голови Національної поліції Максим Цуцкірідзе.

За його словами, Національна поліція оперативно відреагувала на тортури і зґвалтування у Кагарлику.

“Чотири співробітники були звільнені, 5 відсторонені та 10 притягнуто до дисциплінарної відповідальності…Штат Кагарлицького відділу поліції скорочено повністю”, – зазначив Цуцкірідзе.

Він також підкреслив, що за статистикою в поліції фіксують на 10-15% менше тортур, ніж було в міліції. Своєю чергою, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що “в кожній поліції світу є тортури”, але українські правоохоронці їх зараз не приховують і намагаються припиняти.

“Врадіївку намагалися приховати, ми не приховуємо нічого!”, – заявив Аваков.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підкреслила, що випадок у Кагарлику став викликом для всієї системи кримінальної юстиції. Вона також повідомила, що з початку 2020 року прокуратура повідомила про підозру 56 правоохоронцям, в тому числі за 10 фактами тортур.

Нагадаємо, одного з колишніх поліцейських, яких підозрюють у згвалтуванні і побитті жінки в Кагарлицькому відділенні поліції, раніше  збиралися звільнити.

Як відомо, Голосіївський районний суд столиці напередодні обрав запобіжний захід для підозрюваних у зґвалтуванні – Сергія Суліми і Миколи Кузіва. Сулима та Кузів відправлені під арешт на два місяці без права внесення застави.

Джерело: Народна Правда