Карантин в Україні не послаблять у семи областях

Карантин в Україні не послаблять у семи областях
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Київ і ще сім областей не готові послабити карантин. Кількість зафіксованих хворих COVID-19 в цих регіонах не дозволяє відновити роботу залів кафе і ресторанів повноцінно.

Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар Олег Ляшко, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Київ і ще п’ять областей не проходять за показниками захворюваності до чергового пом’якшення карантину. Донецька та Луганська область не проходить по кількості тестувань на коронавірус.

Він нагадав, що з сьогоднішнього дня ресторанам і кафе дозволяється приймати відвідувачів не лише на літніх майданчиках, але і всередині приміщення.

“У той же час, за індикаторами у нас сьогодні не проходять по захворюваності – Київ, Волинська, Житомирська, Львівська, Рівненська область, Чернівці. І з тестування не проходить Донецьк, Луганськ майже проходить”, – повідомив Ляшко.

Тому, у зазначених регіонах повинні заборонити ресторанам пом’якшувати обмеження, оскільки не були досягнуті відповідні показники по захворюваності.

“У разі, якщо ці заклади будуть відкриватися – це буде порушення постанови про введення адаптивного карантину на території України”, – зазначив головний санітарний лікар.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, Кафе і ресторанах заборонили відкривати приміщення для відвідувачів в Києві. Через велику кількість заражених коронавірусом (COVID-19) 5 червня, пом’якшення карантину не настане.

Також нагадуємо – метро в Україні можуть знову закрити на карантин: названа причина.

Джерело: Народна Правда