Курс валют в Україні 5 червня: долар впав, євро росте в ціні

Курс валют в Україні 5 червня: долар впав, євро росте в ціні
Автор Марія Петренко в Курс валют/Новини

Курс валют в Україні 5 червня почало штормити, долар і євро будуть розійдуться в різні боки.

Loading...

Про це свідчить прогноз Національного банку України.

Курс долара 5 червня:

Так, стодоларову купюру сьогодні можна буде придбати за 2669,53 гривні. Нагадаємо, днем раніше вона коштувала 2675,44 гривні (-5,91).

А от євро вирішить кинути всіх і несподівано поповзе вгору: валюта буде продаватися за 2999,75 гривень. Днем раніше торги йшли на рівні 2996,09 ( 3,66).

Уточнимо, що згідно з даними регулятора, долар до середини минулого дня впав до 2670,21 гривні. До кінця дня він втратив ще кілька позицій.

Аналітики, які озвучили курс долара на червень вважають, тиск на гривню тільки посилиться по мірі виходу країни з карантину. Є цілий ряд факторів, які грають як на шкоду, так і на користь гривні.

Імпортери починають більш активно заходити на український ринок, що провокує зростання попиту на валюту, а оскільки експорт сировини і товарів з України зараз обмежений, це стає додатковим ударом по гривні.

Також аналітики відзначають істотне зменшення інтересу до українських боргових паперів з боку іноземних інвесторів.

Як вже повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, фінансовий аналітик Сергій Фурса вважає що, якщо не буде зірвана програма з МВФ, то курс до кінця 2020 року не повинен піти вище 30 гривень за долар. Цілком реальний курс – 28-29 гривень за долар.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...