РФ готує підступну атаку на Донбасі: до бойовиків приїхали військові інструктори

Інструктори прибули на початку червня таємно

РФ готує підступну атаку на Донбасі: до бойовиків приїхали військові інструктори
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія направила на територію тимчасово окупованого Донбасу інструкторів – кадрових військовослужбовців ЗС РФ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-центр Штабу ООС.

Зокрема, повідомляється, що Росія провела своїх військових через неконтрольований Україною ділянку державного кордону з РФ.

Інструкторів на Донбас перекинули, щоб удосконалювати навички професійної майстерності в реальних бойових умовах російських розвідувальних підрозділів, снайперів та груп спеціального призначення.

“На початку червня через неконтрольовану українською владою ділянку кордону потай прибули групи російських інструкторів (кадрових військовослужбовців ЗС РФ) для проведення інструкторсько-методичних занять і навчальних зборів з розвідниками, саперами, снайперами і особовим складом інших військово-облікових спеціальностей”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, напередодні голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України кількох скликань Рефат Чубаров заявив, що Кремль може спробувати розширити територію, яку буде контролювати в Україні для посилення своїх позицій у аннексированном Криму і закріплення позицій в «ЛДНР».

Раніше експерти відзначали, що Рросія може вдарити по Україні з півдня, саме з цією метою Кремль буде ініціювати масові «народні» проросійські виступу в південно-східних регіонах.

Джерело: Народна Правда