Київ виходить на плато: вчений назвав переломний момент епідемії коронавірусу в Україні

В НАН дали прогноз по всій Україні

Київ виходить на плато: вчений назвав переломний момент епідемії коронавірусу в Україні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

На наступному тижні Київ, де станом на 6 червня виявлено 83 нових випадки коронавірусу, вийде на плато за кількістю хворих, а на Київщині та Буковині піде повільний спад.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів віцепрезидент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук Анатолій Загородній. За його словами, про це свідчить математичне моделювання розповсюдження епідемії.

“Нинішні прогнози говорять про те, що Київ і Волинь, у ліпшому разі, протягом наступного тижня вийдуть на якесь плато. У Вінницькій, Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях – теж щось схоже на плато. А ось у Київській і Чернівецькій областях очікується зменшення”, – розповів він.

На Закарпатті, за його словами, ситуація виглядає дещо краще, а ось у Рівненській області можна очікувати зростання.
“На Полтавщині все добре – там кількість нових захворювань зменшується, в Івано-Франківській та Львівській областях збільшується. Тернопільщина загалом виглядає благополучніше, невелике зростання може бути на Кіровоградщині. Через таку неоднорідність карантин по регіонах варто регулювати”, – підсумував він.

Нагадаємо, станом на 6 червня коронавірусна інфекція (COVID-19) стала причиною смерті 392 тисяч 940 осіб. Всього з початку пандемії захворіли 6 мільйонів 694 тисяч 512 чоловік, одужали 2 902 013.

Додамо, що в суботу, 6 червня, в Україні зафіксовано 26514 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). З них за останню добу   коронавірус  діагностували у 550 осіб.

Джерело: Народна Правда