Свята Трійця 2020: коли відзначають Зелені свята

Вперше вирішили відсвяткувати Трійцю апостоли, які були учнями Ісуса Христа

Свята Трійця 2020: коли відзначають Зелені свята
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Трійця 2020 – одне з дванадцяти головних православних церковних свят, оскільки прославляє Пресвяту Трійцю – Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. День Святої Трійці ще називають Зелені свята або П’ятидесятниця.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що Трійця нерозривно пов’язана з Великоднем, тобто свято не має постійної дати. Щорічно відзначається у неділю, на 50-й день після Світлого Христового Воскресіння.

Великдень у 2020 році відзначалася 19 квітня – Трійця випадає на 7 червня.

Цікаво, що в католицькій церкві, на відміну від православної, святкування Пасхи і Трійці розділене. Так, у християн західного обряду день Святої Трійці відзначають наступної неділі за П’ятидесятницею.

Вперше вирішили відсвяткувати Трійцю апостоли, які були учнями Ісуса Христа. Цим святковим днем апостоли хотіли увічнити велика подія зішестя на них і Діву Марію, Святого Духа. Назва свята означає єдність Святого Духа, Бога-отця і Бога-сина.

День пам’яті і примирення і День Матері: які свята відзначатимуть українці в травні

Сталося це на п’ятдесятий день після Воскресіння Господнього. За біблійним переказом, під час молитви в Сіонській горниці на Матір Божу і апостолів зійшов Святий Дух у вигляді благодатного вогню. Після цього апостоли раптово навчилися зцілювати і пророкувати, а також заговорили різними мовами, щоб проповідувати вчення Христа для народів світу.

Нагадаємо, в травні 2020 православні українці будуть відзначати День Миколи Чудотворця, а також Вознесіння Господнє.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...