Трійця 2020: що українцям варто знати про свято

Трійця 2020: що українцям варто знати про свято Фото: "Телеграф"
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Трійцю щороку відзначають на 50 день після Великодня. Трійця 2020 відзначається 7 червня, у неділю.

Свято називають народженням християнської церкви. За Євангелієм апостоли цього дня стали проповідувати на різних мовах світу, оскільки на них зійшов Святий Дух.

Loading...

Як пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Телеграф”, у народі існують різні вірування та традиції щодо Трійці. Вважається, що цього дня не варто гуляти весілля, важливо утриматися від роботи на землі та в будинку. Наші предки вірили, що на Трійцю особливе покарання чекає тих, хто шиє, пече чи працює на городі. На свято потрібно молитися, вихваляти Отця, Сина і Святого Духа, а також намагатися не думати про погане.

У народі вважають, що на Трійцю прокидаються міфічні створіння. У лісі, полі, воді з’являються мавки та русалки, які можуть залоскотати чи затягнути на дно водойми. Побутувала прикмета, що дощ на свято вказує на грибний рік, багатий урожай та гарну погоду.

Раніше ми писали, що християни 6 травня традиційно святкують День святого Юрія. Георгія Побідоносця завжди особливо шанували у християнській вірі. На честь воїна-великомученика заснували навіть георгіївський орден.

Додамо, що у ніч на перше травня відзначають таємниче і містичне свято – Вальпургієву ніч, назва якої походить від імені християнської святої Вальбурги. У всій Європі це народне свято весни відзначається дуже яскраво і весело. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...