У справі про вбивство Кирила Тлявова з’явилися нові деталі

Наступне судове засідання по справі про вбивство Кирила Тлявова призначено на 18 та ‪19 червня

У справі про вбивство Кирила Тлявова з’явилися нові деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У справі про вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова, яке сталося в травні минулого року  в Переяслав-Хмельницькому на Київщині, з’явились нові деталі. Слідчі встановили, що п’яні поліцейські, яких підозрюють у вбивстві дитини, здійснили понад 10 пострілів в бік громадського місця, де був хлопчик.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила генпрокурор Ірина Венедиктова у відеозверненні.

За словами генпрокурора, наступне судове засідання по цій справі призначено на 18 та ‪19 червня 2020 року.

Суд буде досліджувати протоколи слідчих експериментів. Прокурори будуть клопотати про продовження строку тримання під вартою поліцейському та продовження дії обов’язків, покладених судом на інших обвинувачених.

Як відомо, двох підозрюваних по справі вбивства хлопчика суд відпустив з-під варти. Вийшли на волю з СІЗО колишній поліцейський Володимир Петровець і цивільний Дмитро Кривошей.

Під вартою залишається один підозрюваний – колишній поліцейський Іван Приходько. Ще один підозрюваний – син Петровца – знаходиться під особистим зобов’язанням.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов отримав поранення 31 травня. Працівник поліції, у вільний від роботи час на сусідньому дворі «пристрілював» рушницю. Випадково один постріл влучив на інше подвір’я, де в цей час гуляв хлопчик.

Джерело: Народна Правда