В Кабміні назвали спосіб повернення Криму і Донбасу в Україну

Резніков вважає, що Україна повинна підвищувати рівень життя громадян з непідконтрольних територій

В Кабміні назвали спосіб повернення Криму і Донбасу в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Кабміні назвали кращий спосіб, який дозволить повернути окуповані території Донбасу до складу України. Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що для цього потрібно в першу чергу  підвищити рівень життя людей, що проживають в Луганській, Донецькій та Херсонській областях. У свою чергу це стане демонстрацією того, що Україна на відміну від окупантів піклується про своїх громадян.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера на каналі Україна.

Міністр звернув увагу на те, що путінська Росія використовує українську територію як колонізатор, виснажуючи жителів окупованих районів Донбасу.

“Тобто, вони виснажують, забираючи те, що їм потрібно, не думаючи про майбутнє людей. Як би це не звучало дивно. Це хороший привід, тому що вони свою шкідливу спробу завершать, ми все одно заберемо і людей, і території, і відновимо свій суверенітет. Один з кращих варіантів – підвищення рівня життя людей, які проживають на непідконтрольних територіях “, – пояснив він.

Нагадаємо, раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України кількох скликань Рефат Чубаров заявив, що Кремль може спробувати розширити територію, яку буде контролювати в Україні для посилення своїх позицій у аннексированном Криму і закріплення позицій в «ЛДНР».

Раніше експерти відзначали, що Росія може вдарити по Україні з півдня, саме з цією метою Кремль буде ініціювати масові «народні» проросійські виступу в південно-східних регіонах.

Джерело: Народна Правда