В Росії горе-батьки заморили голодом 4-місячних двійнят

Немовлята впродовж чотирьох днів були голодними і недоглянутими, поки батьки пиячили

В Росії горе-батьки заморили голодом 4-місячних двійнят
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії горе-батьки, які зловживали алкогольними напоями, довели до голодної смерті своїх дітей. Чотиримісячний хлопчик помер в результаті виснаження, а його сестру-близнючку вдалося врятувати.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Кам 24”.

Чотиримісячні двійнята, брат і сестра, були виявлені в виснаженому стані в одній з квартир камчатського міста Вілючинську. При цьому батьки немовлят пішли в запій.

З кінця травня по 4 червня подружжя (35-річний чоловік та 23-річна жінка) зловживали спиртним і не виконували свої батьківські обов’язки по догляду за сином і донькою.

Протягом чотирьох днів вони не годували дітей та не забезпечували гігієну.

Одна з родичок подружжя повідомила про подію правоохоронцям. Поліцейські вилучили дітей з сім’ї та доставили в Вілючинську міськлікарню.

Пізніше хлопчика перевезли в Петропавлівськ-Камчатський, в реанімацію, де він помер.

Кримінальну справу стосовно подружжя порушено за двома статтями Кримінального кодексу РФ: 156 (невиконання обов’язків по вихованню неповнолітнього) та 105 (вбивство, тобто умисне заподіяння смерті іншій людині, вчинене групою осіб щодо малолітньої особи, що перебуває в безпорадному стані).

Батьків взяли під варту та пред’явили їм звинувачення за вищевказаними статтями.

Розслідування кримінальної справи триває.

Нагадаємо, у Росії горе-матір народила дитину, а потім випрала її в пральній машині. Жахливий інцидент стався в Свердловській області 23 січня.

Джерело: Народна Правда