Виклик лікаря додому: у МОЗ озвучили всі зміни

Виклик лікаря додому: у МОЗ озвучили всі зміни
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Реформою системи охорони здоров’я не скасовується виклик лікарів за місцем перебування хворого дома, навпаки, тепер пацієнт матиме змогу  напряму з лікарем вирішуватиме необхідність такого виїзду.

Таку заяву на брифінгу зробила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на  УНН.

“Пацієнт дзвонить у амбулаторію, або до свого лікаря, і разом з лікарем вирішує, чи їде до нього лікар, чи він їде до лікаря. Це неправда, що ми скасовуємо виклик лікаря, просто тепер це буде вирішуватись напряму між лікарем та пацієнтом, а не як раніше – пацієнт дзвонить в адміністрацію і адміністратор вирішує, чи лікар має виїжджати чи ні. Це не медична особа, адміністрація не повинна приймати такі рішення”, – повідомила Супрун.

Нагадаємо,  українцям радять визначитися з сімейним лікарем і укласти з ним меморандумЦього вимагають нові правила медичної реформи, яка вступила в силу в кінці січня.

Раніше повідомлялося, що медична реформа в Україні повинна позитивно вплинути на всіх працівників медичної сфери, адже їх заробітні плати будуть залежати від числа пацієнтів.

Нагадаємо також, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що серед лікарів, медсестер та інших працівників є побоювання, зумовлені медичною реформою.

Джерело: Народна Правда