Звичайна сода здатна замінити цілий ряд дорогих ліків

Звичайна сода здатна замінити цілий ряд дорогих ліків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Якщо розвести чайну ложку соди в киплячому молоці і приймати цей “коктейль” на ніч, можна позбутися кашлю. Сучасна медицина підтверджує – такий розчин дійсно розріджує мокротиння і сприяє очищенню дихальних шляхів. Такий же ефект дають інгаляції з содовим розчином – столова ложка на літр окропу.

Також соду можна успішно застосовувати при інших захворюваннях і порушеннях, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на medikforum.

Біль в горлі. Розчинити дві чайні ложки соди в склянці теплої води. Зрошувати горло розчином кілька разів на день.

Нежить. Допомагають закапування або промивання носа розчином води і соди.

Кон’юнктивіт. Зробити водяний розчин соди, промокати в ньому ватний диск і протирати очі.

Аритмія. Половинка чайної ложки соди допомагає вгамувати раптовий напад серцебиття.

Гіпертонія. Сода активізує фізіологічне виведення рідини і натрію, завдяки чому знижується тиск.

Отруєння, часта блювота, пронос. Приготувати содово-сольовий розчин: розчинити в літрі теплої кип’яченої води по половині чайної ложки соди і солі. Приймати одну столову ложку раз в 5 хвилин.

Зубний біль, флюс. Необхідно полоскати рот гарячим розчином води і соди.

Запах поту. Корисно протирати вранці пахви ватним диском, змоченим в міцному розчині соди.

Крім того, сода допомагає при закачуванні в транспорті, набряклості ніг, палінні і свербінні після укусів комах, а також вугрових висипаннях на шкірі.

Нагадаємо, постійне вживання продуктів, багатих калієм, серед яких банани, риба, м’ясо птиці та молочні продукти, може зменшити ризик розвитку інсульту на 21 відсоток, а також знизити ризик серцевих захворювань.

Раніше американські кардіологи  дійшли висновку, що ризик раптової зупинки серця значно зростає, якщо в організмі недостатньо кальцію. У людей з найнижчими показниками кальцію в крові ймовірність раптової зупинки міокарда значно вища, аніж у інших.

Також лікарі назвали “золоті” правила для здоров’я серця і довголіття. Ризик виникнення серцево-судинних захворювань можна знизити, якщо забути про паління, займатися спортом, відмовитися від жирної їжі, віддаючи перевагу овочам, фруктам і рибі.

Джерело: Народна Правда
Теги: