В МОЗ попередили про другу хвилю коронавірусу

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов наголошує: ослаблення карантину не означає його скасування

В МОЗ попередили про другу хвилю коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

В Україні кількість заражених коронавірусом (COVID-19) не зменшується  –  за останню добу   коронавірус  діагностували у 485 осіб.  Погіршення статистики вказує на небезпеку другої хвилі епідемії в країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Loading...

“Важливо не плутати пом’якшення з повним скасуванням карантинних заходів, тому що цю війну з COVID-19 ми ще не виграли. Ви бачите, що статистика останніх днів, коли кількість захворювань більше 500 осіб на добу”, – йдеться в повідомленні.

Глава МОЗ вказав, що пандемія в світі не стихає. Так, в Німеччині ситуація з коронавірусом стала критичною за останні дні. У Південній корі заявили про другу хвилю епідемії, а в Китаї повідомили про можливість нового спалаху. Нове зростання великої кількості заражених реєструють в Бразилії та Індії.

Степанов закликав українців не нехтувати карантинними обмеженнями і правилами – користуватися масками і антисептиками, дотримуватися соціальної дистанції.

 

Нагадаємо, станом на 6 червня коронавірусна інфекція (COVID-19) стала причиною смерті 392 тисяч 940 осіб у всьому світі. Всього з початку пандемії захворіли 6 мільйонів 694 тисяч 512 чоловік, одужали 2 902 013.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...