В МОЗ шокували першими результатами ІФА-тестування в Україні

Імунітет до коронавірусу виробився лише у 4% українців

В  МОЗ шокували першими результатами ІФА-тестування в Україні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Фото/Відео

Українців почали тестувати на імунітет до коронавірусу. Однак перші  результати ІФА-тестування в Україні не вселяють оптимізму – з 40 тисяч тестів  позитивний результат показали лише 1624.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про ситуацію з COVID-19 міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів на онлайн-брифінгу в неділю, 7 червня.

Loading...

Степанов  повідомив, що закупівля ІФА-тестів на виявлення антитіл до коронавірусу в Україні здійснюється децентралізавано.

“Лабораторії, які можуть працювати з ІФА тест-системами, стоять, в тому числі, в лікарнях: у районних лікарнях, міських лікарнях, обласних лікарнях. Тому така можливість надана місцевим органам влади, місцевим лікарням, які їх купують, і використовують у відповідному із затвердженим алгоритмом Міністерства охорони здоров’я”, – прокоментував Максим Степанов.

Максим Степанов повідомив про перші результати ІФА-тестування в Україні. Відзначається, що на сьогоднішній день зроблено близько 40 тисяч тестів, з яких позитивний результат показали лише 1624.

“Варто пам’ятати про це, перш ніж виходити на вулицю без масок”, – наголосив Степанов.

Нагадаємо, в Україні кількість заражених коронавірусом (COVID-19) не зменшується  –  за останню добу   коронавірус  діагностували у 485 осіб.  Погіршення статистики вказує на небезпеку другої хвилі епідемії в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...