Відпустка 2020: де можна безпечно відпочити влітку під час пандемії коронавірусу

Варто пам'ятати: ситуація під час пандемії змінюється блискавично

Відпустка 2020: де можна безпечно відпочити влітку під час пандемії коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні з 15 червня в рамках чергового етапу ослаблення карантину обіцяють відновити міжнародне авіасполучення, а тому українці отримають можливість відпочити за кордоном влітку  2020 року. Експерти назвали рейтинг найбезпечніших під час пандемії коронавірусу країн, куди  туристи можуть відправлятися на відпочинок.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в доповіді Deep Knowledge Group.

Loading...

Перше місце за економічними показниками і заходами, які робив уряд країни, посіла Швейцарія. Друга позиція закріпилася за Німеччиною. А третю сходинку зайняв Ізраїль.

Також до першої десятки увійшли Японія, Китай, Австралія, Австрія, Нова Зеландія і Південна Корея. США зайняли 58 позицію.

Але в доповіді не врахували, що в одній державі, але в різних районах, ситуація з кількістю заражених може відрізнятися. Така ситуація простежується в США. Наприклад, в Нью-Йорку вірусом заразилися 25% населення, а в Монтані число випадків COVID-19 було зовсім невелике.

Нагадаємо, в Україні кількість заражених коронавірусом (COVID-19) не зменшується  –  за останню добу   коронавірус  діагностували у 485 осіб.  Погіршення статистики вказує на небезпеку другої хвилі епідемії в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...