Зелені свята 2020: коли та як відзначати

Трійця є одним з головних свят у християнстві

Зелені свята 2020: коли та як відзначати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дата Трійці 2020, подібно до Великодня, щороку змінюється. При цьому вона безпосередньо залежить від того, коли православний світ святкує Світле Христове Воскресіння. Оскільки Великдень у 2020 році випав на 19 квітня, то Трійця відзначатиметься у неділю, 7 червня.

Зелені свята – саме так нерідко називають Трійцю. Трійцю відзначають щорічно через 7 тижнів після Великодня – на 50-й день. Трійця є одним з головних свят у християнстві. Вона відноситься до числа дванадесятих свят, а головним його символом є Свята Трійця – Отець, Син і Святий дух.

Loading...

Це свято символізує дев’ятий день після вознесіння Ісуса. Вважається, що Святий Дух зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків – це стало знаком того, що вони отримали здатність і силу для проповіді Христового.

У народі прийнято вважати, що Зелені свята символізують межу між весною та літом. У ці дні здавна дівчата плели вінки з трав і квітів. Сплести його вони намагаються як можна гарніше, щоб потім пустити плисти по воді. Тим самим вони ворожать на майбутнього судженого.

Вважається, що в дні Зелених свят особливу силу набувають трава, квіти, дерева, кущі – вони стають цілющими, отримуючи відповідну енергетику. Багато в чому традиції Зелених свят схожі на купальські – мова йде про купання у водоймах, стрибки через багаття і прикраси з рослин.

Цікаво, що в католицькій церкві, на відміну від православної, святкування П’ятидесятниці і Трійці розділене. Так, у християн західного обряду день Святої Трійці відзначають наступної неділі за П’ятидесятницею.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що не властиві для України погодні аномалії, які почали відбуватися в останні роки все частіше, будуть «бушувати» найближчі 10 років.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...