Горе-матір зарізала трьох дітей та наклала на себе руки: у Росії сталася страшна трагедія

Тіла зарізаних дітей  виявив батько малюків

Горе-матір зарізала трьох дітей та наклала на себе руки: у Росії сталася страшна трагедія
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Елісті (Республіка Калмикія, Російська Федерація) сталася моторошна трагедія – в понеділок, 8 червня, у квартирі житлового будинку виявили тіла трьох дітей з колотими ранами, а також їхньої матері, яка наклала на себе руки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні  пресслужба прокуратури Республіки Калмикія.

Сімейна трагедія сталася в Елісті на вулиці Джиргал.

За попередньою інформацією, діти загинули саме від колотих ран, які виявилися несумісними з життям, а жінка покінчила життя самогубством. Тіла зарізаних дітей  виявив батько малюків, який повернувся додому. Примітно, що двері у квартиру були замкнені зсередини.

На місце події особисто виїхав прокурор республіки Роман Тютюнник. Правоохоронці з’ясовують, чи здійснювався належний контроль за цією сім’єю з боку органів профілактики бездоглядності та правопорушень неповнолітніх.

Нагадаємо, у Росії горе-батьки, які зловживали алкогольними напоями, довели до голодної смерті своїх дітей. Чотиримісячний хлопчик помер в результаті виснаження, а його сестру-близнючку вдалося врятувати.

Раніше  у Росії горе-матір народила дитину, а потім випрала її в пральній машині. Жахливий інцидент стався в Свердловській області 23 січня.

Джерело: Народна Правда