Камери автофіксації виявили рекордну кількість порушень ПДР за перші дні роботи

З кожним днем їх кількість знижується

Камери автофіксації виявили рекордну кількість порушень ПДР за перші дні роботи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За перші п’ять днів роботи камери автоматичної фіксації порушень ПДР виявили вже 200 тисяч фактів перевищення швидкості.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Радіо Свобода“.

Цифри озвучив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. За його словами, у попередній період тестування системи в деякі дні кількість порушень перевищувала сто тисяч: “Станом на суботу, 6 червня, за перші п’ять днів роботи камери в столиці зафіксували 200 тисяч порушень. У поліції зазначають, що з кожним днем кількість випадків недотримання правил дорожнього руху знижується”.

Білошицький додав, що зараз вдається досягати запланованого ефекту від системи фото – і відеофіксації, проте правоохоронці не виключають, що надалі можуть бути коливання в кількості порушень.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що за неповну першу добу роботи камери відеофіксації порушень ПДР   зафіксовали  понад 35 тисяч випадків. Антирекорд був встановлений на трасі «Київ – Чоп» — 208 км/год.

Юрист Сергій Закутайло вже пояснив, що постанова про штраф можна оскаржити в суді, але тільки протягом 10 днів після одержання копії. Виробництво буде зупинено до розгляду позову.

Джерело: Народна Правда