КПВВ на Донбасі відкриють 10 червня: кого будуть пускати

У Держприкордонслужбі повідомили, коли жителі ОРДЛО можуть не проходити 14-денний карантин

КПВВ на Донбасі відкриють 10 червня: кого будуть пускати
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

На лінії розмежування на Донбасі готуються до відкриття пункти в’їзду-виїзду. Дата відкриття КПВВ поки не називають, проте передбачається, що це відбудеться не раніше 10 червня, а можливо і в більш пізні терміни. Держприкордонслужба нагадує, що навіть після відкриття КПВВ всі особи, які  прибувають на підконтрольну Україні територію, зобов’язані будуть дотримуватися 14-денного карантину.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в Держприкордонслужбі, додавши, що передбачено нечисленні винятки з правила.

Так, двотижневий карантин не передбачається для наступних категорій:

Loading...
  • Абітурієнти та особи, що їх супроводжують, (якщо немає підстав припускати контакт з хворим COVID-19). Одну дитину-абітурієнта може супроводжувати один дорослий. Цього року потік абітурієнтів обіцяє бути більшим, оскільки їм дозволили вступати без ЗНО;
  • Дипломати, спостерігачі міжнародних місій, співробітники «Червоного Хреста», групи моніторингу та доставки гуманітарної допомоги населенню.

Як кажуть в Держприкордонслужбі, інші громадяни повинні при проходженні контролю пред’явити активований додаток «Дій вдома» (воно одночасно є добровільною згодою на самоізоляцію) або відправитися в спеціальні обсерватори (ізолятори).

«У випадках, коли особа буде відмовлятися від проходження обсервації, про це будуть повідомляти працівникам Нацполіції і санітарно-карантинним підрозділам», – пояснив прес-офіцер Держприкордонслужби у складі Об’єднаних сил Ігор Лизогуб в ефірі каналу Україна 24.

Нагадаємо, станом на понеділок, 8 червня, Київ і ще 7 областей України не готові до ослаблення карантину  через невідповідність критеріям, встановленим Міністерством охорони здоров’я.

До слова, президент України Володимир Зеленський вважає, що в країні поки не можна проводити масові розважальні заходи, оскільки пандемія коронавірусу триває.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...