ПриватБанк дозволив знімати готівку в касах магазинів: як це працює

Максимально за одну транзакцію можна зняти 500 гривень

ПриватБанк дозволив знімати готівку в касах магазинів: як це працює
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

ПриватБанк запустив послугу «Готівка на касі» – власники будь-якої дебетової картки (зарплатної, студентської чи соціальної картки) різних платіжних систем можуть отримати готівку при оплаті покупок банківською картою на касі супермаркетів та інших торговельних точок. Іншими словами, гроші можна буде отримати і без банкомату.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

Як отримати гроші на касі

В ПриватБанк кажуть, для того щоб отримати готівку на касі торговельної точки, покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською картою і повідомити касира про бажання зняти готівку.

Максимально за одну транзакцію можна зняти 500 гривень, незалежно від вартості покупки.

Зверніть увагу, що для підтвердження такої операції на касі потрібно буде ввести PIN-код банківської картки користувача.

Зазначимо, зараз отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 65 000 українських торговельних точок, які підключені до сервісу “Готівка на касі”.

Як повідомлялося раніше, так звані «Кредитні канікули» для клієнтів малого та середнього бізнесу та підприємців, які були введені у зв’язку з карантином через епідемію коронавірусу, продовжені ПриватБанком до кінця липня.

Інвестиційний банкір, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса розповів, що буде, якщо державний ПриватБанк повернуть українському олігарху Ігорю Коломойському.

Джерело: Народна Правда