Путін готовий анексувати Приазов’є: розкрито підступний план

Путін готовий анексувати Приазов’є: розкрито підступний план
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Путін не відмовився від сценарію з анексії Приазов’я. Про це свідчить пом’якшення Росією умов перетину Керченської протоки українськими суднами.

Loading...

Таку думку висловив військовий оглядач Юрій Казарін в інтерв’ю “Фактам”.

На його думку, ситуація що склалася останнім часом, коли українські цивільні судна більш-менш вільно перетинають Керченську протоку, не є результатом офіційних переговорів між країнами.

Пом’якшення для українських кораблів є лише способом створення Росією красивої картинки для світової спільноти на тлі підготовки до захоплення півдня України.

“З іншого боку, такі дії Москви зі створення режимів проходів говорить про те, що Москва не відмовилася від сценарію по анексії Приазов’я”, – підкреслив експерт.

Також можливо, що це результат домовленостей російської сторони з вигодонабувачами з числа українських бізнес-кіл, декласованих господарів Донбасу, на невигідних для нашої країни позиціях.

Він вважає, що “послаблення”, введені Росією, є лише тимчасовими заходами стосовно окремих компаній і бізнес-структур.

“Дані кроки Москви можуть також розглядатися як бажання Путіна задобрити Захід перед підготовкою “обнулення”, а також виходячи з меморандуму, поданого Україною до Міжнародного трибуналу з морського права”, – підсумував Казарін.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує – Росія може атакувати Україну через проблеми в Криму.

Також – Путін атакує Україну з півдня: експерт ОБСЄ вказав на тривожний нюанс.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...