Скільки друзів потрібно мати, щоб бути щасливим: вчені дали точну відповідь

Люди, у яких є хоча б один друг, набагато щасливіші за тих, у кого друзів немає взагалі

Скільки друзів потрібно мати, щоб бути щасливим: вчені дали точну відповідь
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Вчені розповіли, скільки друзів потрібно мати, щоб отримувати від життя максимальне задоволення.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Psychology Today.

Loading...

Дані дослідження Degges-White показують, що для щасливого життя людині потрібні два кращих друга і 4-5 близьких друзів. У дослідженні вчених брали участь дорослі люди від 30 до 70 років – дані показують, що кількість друзів повинна коливатися  між трьома і п’ятьма людьми.

При цьому вчені підкреслюють, що люди, у яких є хоча б один друг, набагато щасливіші за тих, у кого немає друзів взагалі.

Скільки друзів потрібно мати, щоб бути щасливим: вчені дали точну відповідь

Вчені спростували один з найпоширеніших міфів, який стосується тривалості життя багатих людей. Прийнято вважати, що забезпечені люди проживають більш довге життя, адже у них є кошти, щоб доглядати за собою, правильно і якісно харчуватися, відвідувати хороших лікарів і фахівців. Але, як з’ясували вчені з Данії, вплив грошей на тривалість життя сильно перебільшують.

Психологи поділилися думками про основні секрети щастя — це здатність приймати те, що змінити неможливо, і зберігати баланс між складними і простими аспектами життя. Зокрема, за словами кандидата наук в області філософії і психології Рафаели Калат, для того, щоб відчувати себе щасливим, необхідно вміти зберігати баланс між складними і простими аспектами життя, любити свою роботу і сферу діяльності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...