Справа МН17: знайдено фотодокази запуску ракети з російського “Бука”

Судді знімки не передали

Справа МН17: знайдено фотодокази запуску ракети з російського “Бука”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

США мають супутникові знімки, на яких зображений запуск ракети з “Бука” в Boeing 777 рейсу MH17, який збили в небі над Донецьком в 2014 році. Однак суду Штати їх не передали.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Радіо Свобода.

Loading...

За інформацією видання, суддя Хендрік Стейнхаус заявив, що прокуратура Нідерландів відправила запит до США ще в 2014 році, а у відповідь отримала меморандум з описом знімків і технічною інформацією до них. Національний прокурор по боротьбі з тероризмом Нідерландів ознайомився з цим меморандумом.

“Прокурор дійшов висновку, що меморандум був підтриманий іншими джерелами, з якими він ознайомився. Він також попросив, щоб його висновки були долучені до досьє. Влада США проінформувала, що не може надати інші дані про запуск ракети в доповнення до цього меморандуму”, – пояснив Стейнхаус.

Суддя підсумував, що до матеріалів справи було додано меморандум, наданий Штатами, і висновок прокурора Нідерландів по боротьбі з тероризмом.

Нагадаємо, навесні 2020 року проекти The Insider і Bellingcat ідентифікували і озвучили ім’я одного з ключових фігурантів справи про збитий влітку 2014 року над Донбасом малайзійський Boeing МН17. Це — заступник керівника Прикордонної служби ФСБ генерал-полковник Андрій Бурлака.

Напередодні голландський прокурор Тейс Бергер повідомив, що в тілах членів екіпажу малазійського Boeing рейсу MH17 знайшли 29 осколків від російської ракети.

Джерело: Народна Правда
загрузка...