Ткаченко не погоджується забороняти фільми, через заборону на в’їзд російським акторам

Ткаченко прокоментував виключення російського актора Федора Добронравова з переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці

Ткаченко не погоджується забороняти фільми, через заборону на в’їзд російським акторам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що не можна забороняти в Україні фільми через актора, якому заборонили в’їзд в країну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в ефірі телеканалу UA: Перший.

Так Олександр Ткаченко прокоментував виключення російського актора Федора Добронравова з переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.

«По-перше, я вважаю, що  санкції були введені необґрунтовано. По-друге, давайте розрізняти. Є заборона в’їзду. Яким чином заборона в’їзду може стосуватися аудіовізуального продукту? Я багато разів питав це у керівників минулої влади», — говорить міністр.

Він також зазначив, що «одна справа, коли є порушена кримінальна справа проти когось, наприклад, Охлобистіна або Пореченкова». Тоді, каже міністр, може йти мова про так звані «чорні списки».

«Інша справа, коли автоматом всі ці люди заносяться в чорні списки, і сотні годин аудіовізуального продукту, зокрема фільмів Романа Балаяна, відкладаються на полицю», — вважає Ткаченко.

hromadske нагадує, що в листопаді 2017 СБУ заборонила в’їзд російському акторові з серіалу «Свати» Федору Добронравову через те, що той відвідував анексований Крим і публічно підтримував анексію. Одночасно з цим заборонили і серіал «Свати». У березні 2019 Окружний адмінсуд Києва скасував заборону на показ телесеріалу «Свати» і дозволив в’їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову. У січні 2020 СБУ зняла заборону на в’їзд в Україну Добронравову.

Нагадаємо, 4 червня Олександра Ткаченко, народного депутата від «Слуги народу», затвердили на посаді міністра культури і інформаційної політики. «За» Ткаченко проголосували 263 народних депутата.

Російська актриса і виконавиця однієї з головних ролей в серіалі «Свати» Людмила Артем’єва відмовилася зніматися в сьомому сезоні комедійного серіалу.

Джерело: Народна Правда