ВООЗ озвучила важливі вимоги до саморобних масок: що потрібно знати

Не можна чіпати маски брудними руками

ВООЗ озвучила важливі вимоги до саморобних масок: що потрібно знати
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Маски (саморобні, фабричні) допомагають стримати поширення коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в оновлених рекомендаціях щодо носіння масок, оприлюднених на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я, йдеться, що маски ефективні тільки в тому випадку, якщо складаються з трьох шарів тканини.

Loading...

Внутрішній шар має функцію поглинання, середній – фільтра, а зовнішній повинен бути зроблений з неабсорбувального матеріалу (наприклад, поліестеру).

Така комбінація, за словами технічного керівника ВООЗ по COVID-19, епідеміолога Марії Д. Ван Керхе, дозволить створити своєрідний механічний бар’єр для коронавірусу.

Важливо: не можна чіпати маски брудними руками.

Стосовно медпрацівників, то в ВООЗ їх закликали користуватися засобами індивідуального захисту навіть у тому випадку, якщо вони не працюють безпосередньо з інфікованими.

“Маски корисні тільки як частина комплексного підходу у боротьбі з COVID-19”, – нагадав Тедрос Аданом Гебреєсус.

Відзначимо,  Україні на COVID-19 захворіли  27 856 осіб. Померли 810 пацієнтів, які одужали 12 412. Поширення коронавіруса по регіонах України не припинилося, однак місцями спостерігається зниження темпів зараження. Так, жодного випадку хвороби за добу не виявлено в Хмельницькій, Миколаївській, Полтавській, Луганській та Херсонській областях.

Джерело: Народна Правда
загрузка...