Які обіцянки президент і Кабмін повинні виконати влітку

1 червня президент повинен відкрити лікувально-діагностичний комплекс дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит»

Які обіцянки президент і Кабмін повинні виконати влітку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський 21 травня дав велику пресконференцію з нагоди року з моменту перебування на посаді, під час якої розповів про свій рік президентства. Кабінет міністрів Дениса Шмигаля на початку червня «відсвяткує» перші 100 днів роботи. Тож можна підбити результати, які обіцянки виконані, а які – ні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, які обіцянки влітку повинен виконати президент Володимир Зеленський, а також Кабінет міністрів Дениса Шмигаля, пише видання “Слово і діло”.

Loading...

Прямо 1 червня президент Володимир Зеленський обіцяв відкрити лікувально-діагностичний комплекс дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». «Охматдит нарешті готовий! У новому корпусі 1 квітня закінчили основні будівельні роботи. Відкриття плануємо 1 червня – до Дня захисту дітей», – заявив він. Нещодавно, на своїй пресконференції, Зеленський зазначив, що «зараз «Охматдит» – просто космос.

Крім того, у червні Зеленський обіцяв ввести в експлуатацію другу частину Бориспільської багатопрофільної лікарні, а третю частину – у липні.

На липень у глави держави в планах відвідати в Литві Четверту конференцію з питань реформ в Україні. «У наступному році Литовська Республіка прийматиме масштабний міжнародний захід – четверту Конференцію з питань реформ в Україні. Я радий повідомити, що дата її проведення узгоджена – це 7 липня. На запрошення президента Науседа я планую особисто взяти участь у цій важливій для нашої країни події», – розповів Зеленський.

Які обіцянки президент і Кабмін повинні виконати влітку

Обіцянки членів Кабміну на літо

У прем’єр-міністра Дениса Шмигаля й міністра цифрової трансформації Михайла Федорова на літо є обіцянки, що стосуються Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Шмигаль запевнив, що перехідний період від ліквідації ДАБІ до запуску нових органів триватиме до червня включно. Федоров, у свою чергу, обіцяв, що з червня почне роботу новий реєстр будівельної діяльності замість реєстру ДАБІ.

У Федорова є ще одне завдання на літо – завершити бета-тестування проєкту «е-Малятко». Після цього в проєкті буде 10 послуг і він буде доступний на порталі «Дія».

Міністр інфраструктури Владислав Криклій обіцяв, що з початку червня Україна почне перші пасажирські залізничні перевезення дальнього сполучення, а з липня буде відновлено авіасполучення з Грузією.

Також Криклій взяв на себе зобов’язання в червні завершити реконструкцію злітної смуги аеропорту в Одесі.

На початку літа міністр юстиції Денис Малюська обіцяв почати конкурсні процедури для інвесторів у контексті перенесення СІЗО за межі міст. До липня Малюська планує скорочення апарату міністерства: «Найімовірніше, в три етапи, може навіть в чотири. Радикально різати штат і міняти співробітників, як це зараз намагається зробити Генпрокуратура, ми не наважилися. Вирішили трохи рознести за часом, щоб налагодити процедури й функції. Я побоююся, що, якщо ми почнемо скорочувати швидко й тисячами, це нам може відгукнутися – у вигляді проблем з безпекою даних, із правами громадян, із послугами. Тому ми вибрали поступовий шлях. Крім того, на швидкі звільнення потрібні великі гроші одномоментно».

Нагадаємо, Володимир Зеленський не виключає, що піде на другий президентський термін. Він підкреслив, що подумає над цим, якщо буде велика підтримка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...