Зеленський пояснив свій скандальний жарт про повію та Україну

Президент вважає, що не треба соромитися помилок

Зеленський пояснив свій скандальний жарт про повію та Україну
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський пояснив скандальний жарт про повію і країну. За його словами, коміки ніколи не хотіли ображати.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує читачам власно жарт “Кварталу 95”:

Loading...

“Україна, якщо чесно, нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих, тобто готова прийняти в будь-якій кількості і з будь-якої сторони”, – сказав Зеленський зі сцени “Кварталу”.

“Не треба соромитися якихось помилок. Хоча їх ніхто не хотів робити, когось ображати. Навіть у настрої”, – повідомив президент в інтерв’ю “Українській правді”.

Також Зеленський зазначив, що ніколи “не називав Україну повією” і повідомив, що жарт був зовсім про інше:

“Можу вам сказати відверто. Якщо дійсно велика кількість людей, або навіть хто-то, це сприйняв як жарт і порівняння України з “повією”, то за такі речі мені соромно. І я – не прав. Але жарт був про інше”.

“Жарт був, я вважаю, про несамостійність фінансову. І це так. Несамостійність української фінансової системи від інших. Ми повинні бути незалежною країною. Ніхто не має права керувати нами”, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум.

А напередодні Зеленський відповів на запитання щодо свого ставлення до Степану Бандері. Глава держави сказав, що не може обговорювати той час, коли не жив сам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...