Хтось був поруч: Панкратов-Чорний назвав «винних» у ДТП за участю Єфремова

Панкратов-Чорний наголосив, поодинці Єфремов ніколи не п'є, тобто хтось пустив його в такому стані за кермо

Хтось був поруч: Панкратов-Чорний назвав «винних» у ДТП за участю Єфремова
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Таганський районний суд Москви 9 червня відправив актора Михайла Єфремова, який став винуватцем ДТП, в якій загинула одна людина, під домашній арешт на два місяці – до 9 серпня. Народний артист Росії Олександр Панкратов-Чорний вважає, що відповідальність за трагедію лежить і на тих, хто пустив п’яного Єфремова за кермо.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, своєю думкою Панкратов-Чорний поділився з П’ятим каналом.

Актор вважає, що відповідальність за інцидент лежить не тільки на Михайлі Єфремові, але і на людей, з якими він пив у той день. Панкратов-Чорний підкреслив, що поодинці Єфремов ніколи не п’є:

«Значить, хтось був поруч. Знали, що він за кермо сяде. Не могли зупинити? Не могли довезти до будинку? Це наплювацьке ставлення до дружби. Адже точно Мішка був не один».

Він підкреслив, що глибоко поважає Єфремова, і назвав подію великою трагедією і для самого артиста, і для його сім’ї.

На думку Панкратова-Чорного, якщо Єфремов опиниться у в’язниці, його кар’єрі прийде кінець.

Довідка:

8 червня Михайло Єфремов виїхав на машині на зустрічну смугу в центрі Москви і врізався в фургон. Водій постраждалої машини був госпіталізований із закритою черепно-мозковою травмою, переломами стегна і ребер. Наступного дня він помер.

Напередодні Михайло Єфремов вже прокоментував ДТП, винуватцем якої він став. За його словами, ця подія “жахлива”. Він також визнав провину в розмові з поліцією.

Поліція спочатку порушила кримінальну справу про порушення правил дорожнього руху в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть людини (частина 3 статті 264 КК). Потім — після смерті потерпілого — справу проти актора Михайла Єфремова перекваліфікували на більш тяжку частину 4 статті 264 КК. Єфремов може відправитися в колонію на 12 років.

Сергію Захарову, водієві, загиблому в ДТП, було 57 років. До Москви він приїхав з Рязані. Його дружина каже, що через кризу Захарову довелося поїхати до Москви і шукати роботу. Спочатку він влаштувався в охорону, потім збирав стелажі для магазинів, але в підсумку він став кур’єром та розвозив продукти.

Джерело: Народна Правда