Нова пошта змінила правила прийому посилок: що важливо знати

Допустиму довжину посилки зменшено до 120 см

Нова пошта змінила правила прийому посилок: що важливо знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Нова пошта змінила правила допустимих розмірів посилок, які приймаються в поштових відділеннях. Нововведення стосується довжини вантажів, які будуть пересилаютися кур’єром. Відтепер максимальна довжина вантажу може досягати 120 сантиметрів, а не 150, як було раніше.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби поштового перевізника.

Тепер для того, щоб відправити вантаж, довжиною приміром 125 см, потрібно буде шукати найближче вантажне відділення. Там приймаються вантажі довжиною до 300 сантиметрів і висотою до 170-ти.

Зазначимо, що відділення Нової пошти бувають декількох типів: вантажні (до 1000 чи 1100 кг), поштові (в основному до 30 кг, але бувають відділення з обмеженнями в 15 і 5 кг), а також поштомати (пункти самообслуговування з фактичною вагою до 30 кг).

“Такий розподіл оптимізує логістику, прискорить подальше сортування відправлень і, як результат, дозволить прискорити доставку. І головне – вантажі і посилки приїдуть до адресата цілими і неушкодженими. Від цього виграють усі – і відправники і одержувачі”, – пояснили такі зміни на Новій пошті.

Нагадаємо, раніше через запроваджений в Україні карантин і значне збільшення об’ємів доставки компанія “Нова пошта” ввела нову посаду адміністраторів. Працівники будуть обслуговуватимуть клієнтів з оплаченими посилками на вулиці біля своїх відділень.

Джерело: Народна Правда