Олександр Омельченко знову хоче стати мером Києва

Олександр Омельченко знову хоче стати мером Києва
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-мер Києва Олександр Омельченко зізнався, збирається знову стати головою столиці.

Loading...

В ефірі телеканалу “Україна 24”, колишній мер Києва 81-річний Олександр Омельченко заявив, що не проти знову поборотися за крісло градоначальника столиці.

Він анонсував свою участь у виборах, а також запропонував висунути кандидатуру скандальному журналісту Дмитру Гордону. Однак, журналіст відмовився.

“Ткаченко, Тищенко, Дубинський і Ляшко на своїх місцях. Кияни про них лише чули, але не знають. Бути чемпіоном світу з танців або по боксу – це прекрасно. Але керувати, управляти, передбачати, бути чутливим до людини, разом з ним посміхнутися, разом з ним сльозу пустити – це велика, державна, муніципальна, серйозна посада”, – заявив Омельченко.

Омельченко зазначив, що хотів би бути об’єктивним і правдивим, тому не в образу правлячої партії, але їх успіх він не вірить. Також Омельченко вважає, що Віталій Кличко може не отримати підтримку киян і програти вибори за крісло мера.

“Києву потрібен господар за душі і серцю. Господар. Це дуже серйозний пост, тут потрібна людина відповідальний”, – сказав Омельченко.

Нагадаємо, що вибори в мери Києва пройдуть вже цієї осені.

Як вже повідомляла НАРОДНА ПРАВДА – Мером Києва може стати жінка: «Слуги народу» натякнули сюрприз.

Також Кличко заявив, що знову балотуватиметься на посаду мера Києва.

Джерело: Народна Правда