Під Києвом можуть закрити на карантин усі садочки через спалах COVID-19

Ціле місто можуть знову закрити на карантин

Під Києвом можуть закрити на карантин усі садочки через спалах COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Броварах зафіксовано спалах коронавірусної інфекції (COVID-19) в одному з дитячих садочків, чиновники можуть закрити всі дошкільні заклади на карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Бровари можуть знову повернути на жорсткий карантин через спалах коронавірусної інфекції в дитячому саду – діагноз COVID-19 підтвердили у 13 осіб. Серед захворілих – 9 дітей.

Зараз у місті проводять масове тестування працівників дошкільних установ. За результатами тестів можуть не тільки закрити дитячі садки, але і повернути жорсткий карантин.

Дитячий садок, в якому зареєстровано спалах коронавірусної інфекції (COVID-19) вже не працює, а в міськраді обговорюють питання про закриття всіх дошкільних закладів.

“У нас вже 13 офіційно підтверджених випадків, кількість хворих працівників збільшилася до 4 осіб. Ще інфіковано 9 дітей, двоє з них, хлопчика і дівчинку відправили в обласну лікарню Боярки. У них була висока температура майже під 40 градусів, але вже зараз вони одужують, температура знизилася до 36,6 “, – повідомила депутат міської ради Броварів Вікторія Коваленко.

Зазначимо, раніше повідомлялося про те, що спалах COVID-19 був зафіксований в дитячому садку «Калинка». При цьому 8 червня влада прийняла рішення, що дошкільні установи, крім «Калинки», будуть працювати в штатному режимі, але з ще більш посиленими заходами безпеки.

Додамо, за даними Центру громадського здоров’я, на ранок 10 червня в Україні 28 381 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Коронавірусна інфекція стала причиною смерті 833 чоловік, 12 769 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 525 нових випадків COVID-19.

Джерело: Народна Правда