Євросоюз повністю відкриє кордони 1 липня

Кордони Євросоюзу були закриті з 17 березня

Євросоюз повністю відкриє кордони 1 липня
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Країни Європейського союзу відкриють свої зовнішні кордони, які були закриті близько трьох місяців через пандемію коронавірусу, з 1 липня. На цьому тижні Єврокомісія надасть  рекомендації для відновлення їх роботи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з з посиланням на представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля повідомляє ТАСС, в середу, 10 червня.

Loading...

“Пізніше на цьому тижні Єврокомісія схвалить свою оцінку і оприлюднить свій підхід щодо поступового зняття обмежень на зовнішніх кордонах, починаючи з 1 липня”, – сказав він.

Відзначимо, що Євросоюз закрив внутрішні і зовнішні кордони з 17 березня, щоб не допустити масштабного поширення коронавірусу.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів за пропозицією Міністерства закордонних справ розпочав роботу над відкриттям авіасполучення з України за кордон. В дипломатичному відомстві повідомили, що Україна буде брати до уваги епідемічну ситуацію в конкретній країні.

До слова, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що Україна відновить міжнародне і внутрішнє авіасполучення з 15 червня.  Польоти відновлять на популярних туристичних напрямках.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...