Коронавірус з новою силою атакував Україну: Степанов попередив про наслідки

Коронавірус з новою силою атакував Україну: Степанов попередив про наслідки
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів брифінг з приводу поширення COVID-19 станом на 11 червня.

Згідно офіційної статистики, в Україні за минулу добу зафіксовано 689 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 19 у дітей та 65 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 134 особи. За добу одужали 372 особи, померла 21 особа.

За добу 10 червня було проведено 18 692 тестувань, з яких 10 569 методом ПЛР, 8 123 методом ІФА.

За минулу добу Україна побила антирекорд за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19. Тенденція збільшення захворюваності спостерігається протягом усього останнього тижня.

Як повідомив міністр Степанов, у цій ситуації МОЗ буде пропонувати низку заходів, спрямованих на порятунок життів українців. Погіршення епідеміологічної ситуації, на думку міністра, пов’язано з недотриманням громадянами рекомендацій фахівців щодо профілактики зараження коронавірусом.

Відзначається, що підвищення кількості захворювань на COVID-19 спостерігається не лише в Україні, а й у низці європейських країн.

МОЗ України також готується прийняти рішення щодо використання методу переливання плазми людей, що перехворіли на COVID-19, для лікування хворих на коронавірус, після відповідних клінічних досліджень.

Як вже розповідала НАРОДНА ПРАВДА – Коронавірус мутує: що це означає для українців.

А також – Майже 700 осіб: в Україні встановлено новий антирекорд по коронавірусу.

Джерело: Народна Правда