Темні кола під очима: медики назвали небезпечні причини їх виникнення

Темні кола під очима: медики назвали небезпечні причини їх виникнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Найчастіше темні кола з’являються у нас внаслідок нестачі сну, змушуючи нас виглядати втомленими. Однак недосип – далеко не єдина причина зміни кольору шкіри під очима.

Деякі з нас постійно не висипаються, але при цьому виглядають досить свіжо, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Хроніка.інфо.

Експерти розповіли про інші можливі причини появи темних кіл під очима.

Спадковість

Якщо у кого-то з ваших батьків є темні кола, швидше за все, ви також успадкуєте цю рису. В даному випадку вона обумовлена слабкими капілярами навколо очей.

Стрес

Постійна напруга позбавляє вас енергії і сприяє проблем зі сном. Результат – темні кола. Вирішити проблему можуть різні техніки релаксації.

Старіння

З роками ваша шкіра стає тоншою і менш еластичною. Недолік жиру і колагену робить кровоносні судини навколо очей більш помітними.

Надлишок меланіну

Чим темніше колір вашої шкіри, тим помітніше у вас будуть кола під очима. Вплив сонячного світла, яке змушує організм виробляти меланін, може погіршити це явище.

Зневоднення

Темні кола під очима є одним із симптомів зневоднення. Щоб усунути проблему, постарайтеся пити більше рідини.

Неправильне харчування

Недолік білка і надлишок цукру в раціоні може сприяти появі темних кіл під очима. Внесення відповідних змін до своє харчування допоможе нейтралізувати проблему. Крім того, поява темних кіл може бути обумовлено надмірним вживанням алкоголю.

До інших причин цього явища можна віднести алергію, екзему, контактний дерматит, а також сильне тертя очей.

Якщо темні кола вас турбують, зверніться до дерматолога – фахівець допоможе вам знайти оптимальний спосіб вирішення проблеми.

Більшість з нас думають про безсоння як про нічну проблему, але насправді це проблема, яка зачіпає організм 24 години на добу. З безсонням мозок подібний до вимикача світла, який застряг в положенні “включено”.

Також раніше вчені дійшли дивного висновку – вилікувати людину від впливу депресії можна за допомогою позбавлення її сну, частково або повністю.

Нагадаємо, для більшості людей ранній підйом – справжнісіньке покарання. Навіть дотримання правила “7-8 годин для повноцінного сну” не працює і люди прокидаються в напрузі, відчуваючи страшенну сонливість.

Джерело: Народна Правда