У Путіна звинуватили Україну у виході з Мінського процесу

Гризлов заявив про зрив з боку України процесу обміну полоненими

У Путіна звинуватили Україну у виході з Мінського процесу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Повноважний представник Росії на переговорах по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Україну в нібито виході з Мінського процесу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Інтерфакс“.

Борис Гризлов стверджує, що Україна відмовилася обговорювати політичну частину мінського комплексу заходів з представниками “ДНР” і “ЛНР”. Він вважає, що Київ вирішив вести переговори з людьми, “які сам і призначив”.

“Така позиція фактично означає вихід України з мінського процесу”, – сказав він.

Він також заявив про зрив з боку України процесу обміну полоненими і вважає провокацією одностороннє відкриття Києвом пунктів пропуску на Донбасі в умовах спеки та епідемії коронавірусу.

При цьому, за його словами, “рішення про припинення вогню Києвом не прийнято”.

Як повідомлялося раніше, журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський повідомили, що будуть брати участь у засіданнях Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі як представники ОРДЛО. Це в свою чергу обурило колишнього радника секретаря РНБО Сергія Сивоху. Який, зокрема, назвав такі дії “незрозумілими рухами”.

Напередодні в ході слухань у справі про збитий малайзійський Boeing МН17, які проходять в Гаазі, представник прокуратури Нідерландів Деді Вуй-а-Цой, заявила, що на Донбасі воюють не сепаратисти, а кадрові російські військові.

Джерело: Народна Правда