Внутрішньоукраїнський конфлікт: Пєсков “пояснив” війну на Донбасі

Внутрішньоукраїнський конфлікт: Пєсков “пояснив” війну на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Дмитро Пєсков вважає, що вторгнення армії РФ на Донбас – це “внутрішньоукраїнський конфлікт”.

Як передає Інтерфакс, таку думку прес-секретар президента РФ озвучив, коментуючи причини видачі російських паспортів на окупованих територіях Донбасу.

“Там допустиме подвійне громадянство. Росія, керуючись гуманітарними міркуваннями, стала видавати російські паспорти, тому що це люди, які були відштовхнуті своєю державою”, – заявив Пєсков.

Таким чином, Путін нібито вирішив подбати про населення “ЛДНР”.

На питання про те, чи немає протиріч в тому, що на переговорах в Мінську в рамках Тристоронньої контактної групи терористичні псевдореспубліки представляють люди, які мають російське громадянство, Пєсков відповів, що вони нібито “в першу чергу представляють інтереси українського регіону – самопроголошених “республік” і є “громадянами” цих самопроголошених “республік”, маючи паспорти “ЛНР” і “ДНР”.

“ЛДНР” – це самопроголошені “республіки”, які заявили про свій вихід з України. І ми всі працюємо для того, щоб Україна стала єдиною країною, де припиниться цей “внутрішньоукраїнський конфлікт”, – “запевнив” російський чиновник.

Також Пєсков ще раз підкреслив, що Росія як і раніше вважає розв’язаний нею конфлікт на Донбасі “внутрішньоукраїнським”.

Як вже повідомляла НАРОДНА ПРАВДА – У Путіна звинуватили Україну у виході з Мінського процесу.

А також – Путін готується захопити Херсонську область: названо умову.

Джерело: Народна Правда