Україна відкриває кордони для іноземців з 15 червня

Туристам, які прибувають з низки країн, доведеться проходити тестування на коронавірус

Україна відкриває кордони для іноземців з 15 червня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 15 червня Україна відновить міжнародне і внутрішнє авіасполучення. Іноземні громадяни зможуть прибувати в Україну регулярними авіарейсами з 15 червня після відкриття аеропортів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в п’ятницю, 12 червня, повідомив перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович на засіданні Кабміну.

Loading...

“Фактично ми дозволяємо відкрити пункти пропуску в усіх аеропортах, які були закриті”, – сказав він.

При цьому залишаться закритими аеропорти Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ізмаїл, Маріуполь, Кривий Ріг, Суми, Рівне, Озерне, Черкаси, Полтава і Сокольники.

Кабмін також затвердив умови для перетину українського кордону іноземцями. Осіб, які прибувають з Албанії і США,  будуть пропускати без тестування і обмежень, з Туреччини і Тунісу – без затримки на кордоні, але з тестуванням на коронавірус по прибуттю.

Прибулі з Великобританії повинні будуть в обов’язковому порядку пройти 14-денний карантин.

Україна відкриває кордони для іноземців з 15 червня

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів за пропозицією Міністерства закордонних справ розпочав роботу над відкриттям авіасполучення з України за кордон. В дипломатичному відомстві повідомили, що Україна буде брати до уваги епідемічну ситуацію в конкретній країні.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...