Зеленського посадили на “карантин” через виявлений COVID-19 у його дружини

Скасовуються робочі поїздки за межі столиці, а коло спілкування Зеленського скоротять до найближчих помічників

Зеленського посадили на “карантин” через виявлений COVID-19 у його дружини
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Президент України Володимир Зеленський переходить на особливий режим роботи після того, як у його дружини Олени діагностували COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал Офісу президента.

Loading...

Зокрема, зазначається, що відповідно до Конституції, глава країни не може нікому делегувати свої повноваження. Одночасно з цим відомо, що стан здоров’я Зеленського дозволяє йому виконувати свої службові обов’язки – його тест на COVID-19 негативний.

“Ситуації самоізоляції і карантину у Конституції України передбачені не були. Саме тому прийнятий спеціальний протокол режиму роботи президента, відповідний як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам”, – зазначили в ОП.

Серед нових правил роботи президента:

  • щоденні тестування методами ІФА та ПЛР, а також медогляди;
  • обмежене коло фізичного спілкування;
  • наради в онлайн-режимі.

Зустрічі, які передбачали особисте спілкування, поки що скасовуються. Скасовуються також і робочі поїздки за межі столиці. Коло спілкування Зеленського скоротять до найближчих помічників.

Зеленського посадили на “карантин” через виявлений COVID-19 у його дружини Зеленського посадили на “карантин” через виявлений COVID-19 у його дружини

Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська перебуває  на амбулаторному лікуванні.

Останній публічний захід Олени Зеленської датований 1 червня. В Instagram Олени Зеленської є фото з альтернативної установи соціального захисту Happy Home. Там перша леді поспілкувалася з шістьма маленькими вихованцями. На всіх знімках Олена Зеленська в захисній медичній масці. При цьому вона близько контактувала з дітьми — обіймала і брала на руки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...