Чекають по 10 годин: на кордоні з Польщею утворилися величезні черги заробітчан

Громадянам доводиться по кілька годин чекати, щоб потрапити на територію Польщі

Чекають по 10 годин: на кордоні з Польщею утворилися величезні черги заробітчан
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На пункті пропуску “Шегині” на кордоні з Польщею зібралися величезні черги заробітчан. Люди  скаржаться, що час очікування становить до 10 годин без умов дотримання соціальної дистанції та без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  повідомленні Державної прикордонної служби.

Loading...

Люди по 10 годин вже чекають, щоб пройти через єдиний пішохідний КПП. Також не дотримуються карантинних заходів, наприклад, соціальної дистанції. Станом на першу половину дня 14 червня, там в черзі зібралося близько 400 осіб.

“Люди в черзі скаржаться, що час очікування становить до 10 годин без дотримання соціальної дистанції і без можливості вирішення елементарних санітарно-гігієнічних проблем”, – йдеться в повідомленні.

Прикордонники відзначають, що щодня зростає число українців, які перетинають “Шегині”. З боку України немає карантинних обмежень для тих, хто слідує до Польщі. При цьому на польській стороні людям доводиться кілька годин стояти в черзі.

“Польською стороною у зв’язку з карантинними заходами проводяться додаткові контрольні процедури щодо громадян, які прибувають з-за кордону. Як результат, зростає тривалість оформлення громадян і час очікування на перетин кордону”, – йдеться в повідомленні.

Українська сторона просить польських колег прискорити оформлення в пункті пропуску “Медика”, а громадян України закликають по можливості виїжджати до Польщі через “Ягодин”, “Краківець” та “Рава-Руську” на автотранспорті.

Нагадаємо, з 15 червня Україна відновить міжнародне і внутрішнє авіасполучення. Іноземні громадяни зможуть прибувати в Україну регулярними авіарейсами з 15 червня після відкриття аеропортів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...