Пробне ЗНО проведуть в онлайн-форматі

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 15 і 17 червня

Пробне ЗНО проведуть в онлайн-форматі
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), проведення якого рішенням уряду було скасовано через ускладнення ситуації з коронавірусом,  буде проведено онлайн.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив на брифінгу за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій.

“Ті, хто був зареєстрований на це (пробне) тестування, зможуть пройти в онлайн-режимі. Сьогоднішня епідситуація дозволяє нам провести зовнішнє незалежне тестування (основну сесію) 25 червня”, – сказав він.

Пробне ЗНО проведуть в онлайн-форматі

Ляшко підкреслив, що оцінка епідемічної ситуації 20-22 червня покаже, чи можливо буде проведення зовнішнього оцінювання у запропоновані терміни.

За даними МОН, на проходження пробного ЗНО з української мови було зареєстровано близько 190 тис. дітей, а з інших предметів – 172 тис.

Нагадаємо, пробне ЗНО в 2020 році заплановане на  15 і 17 червня. Основна сесія тестування стартує 25 червня.

Як повідомлялося раніше, через пандемію COVID-19 під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО — антисептиками.

Джерело: Народна Правда