Сіли в такси та пропали: у Львові зникли дівчата-підлітки

Машина, на якій поїхали дівчинки - Renault Kangoo жовтого кольору

Сіли в такси та пропали: у Львові зникли дівчата-підлітки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Львові розшукують двох неповнолітніх дівчаток – 13-річну Ірину Лукову і 14-річну Вікторію Савку. Очевидці бачили, як вони сідали в таксі, досі з ними не можуть зв’язатися.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про зникнення повідомляє прес-служба місцевої поліції, а також учасник спільноти “Варта-1” в Telegram.

Він написав, що вночі його авто зупинили співробітники поліції, які розшукували двох дівчаток. Справа в тому, що неповнолітніх везли на подібній машині в Рясне.

Дівчаток посадили в таксі родичі, які живуть в Рясне-2. Досі дівчинки не прийшли додому, їх телефони мовчать.

Машина, на якій поїхали дівчинки – Renault Kangoo жовтого кольору. РБК Україна пише, що попередньо, поліція поговорила з водієм таксі. З його слів, він висадив дівчаток біля магазину “Сільпо” в Рясном на вул. Шевченка, 358.

За фактом порушено кримінальне виробництво за п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України з позначкою “без вісті зниклі”. Пошуки неповнолітніх тривають.

Сіли в такси та пропали: у Львові зникли дівчата-підлітки

Сіли в такси та пропали: у Львові зникли дівчата-підлітки

Нагадаємо, в Житомирській області копи врятували від самогубства 45-річну жінку, яка намагалася кинутися під поїзд разом з п’ятирічною донькою.

Також повідомлялося про те, що в Одесі померла учасниця ультра-марафону «Куяльник» Катерина Катющева. Вона провела близько 8 годин на 40-градусній спеці фактично в пустелі, у неї стався інсульт. Дівчину знайшли біля водойми без свідомості. Виявилося, Катерина Катющева отримала тепловий удар, а потім, пролежавши до ночі — переохолодження.

Джерело: Народна Правда