Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення

У МВС вже повідомили, що затримали 5 учасників мітингу

Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Шевченківському районному суді Києва проходить засідання, на якому продовжують обирати запобіжний захід для одеського активіста Сергія Стерненка, якому раніше повідомили про підозру у вбивстві.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, сам Сергій Стерненко повідомляє у соцмережах, що на засіданні виступив прокурор Андрій Радіонов, який підтвердив, що він відмовлявся узгодити підозру Стерненку.

Loading...

За його словами, підозра “необ’єктивна та складена упереджено”.

«Також він підтвердив, що звертався до Ради прокурорів із заявою про тиск по справі з боку генпрокурора Венедиктової і зазначав, що в Офісі генпрокурора «керівництво витирає ноги об Раду прокурорів», — пише Стерненко в Twitter.

Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення

Одночасно з цим під будівлею, де проходить засідання, зібралися люди, які підтримують Стерненка. У МВС вже повідомили, що затримали 5 учасників мітингу.

Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення

Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення Справа Стерненка: у центрі Києва почалися масові заворушення

В Одесі в 2018 році двічі напали на активіста і колишнього главу місцевого «Правого сектора» Сергія Стерненка. Під час останнього нападу Стерненко смертельно поранив того, хто на нього напав. Генпрокуратура України оголосила йому про підозру, а 9 червня 2020 СБУ викликала Стерненка для вручення письмової підозри. А 11 червня Стерненку вручили постанову про примусовий привід.

Нагадаємо, екс-лідер одеського Правого сектора Сергій Стерненко ще в 2018 році звертався до народних депутатів України з проханням відреагувати на ситуацію з нападом на нього. Він припускав, що його можуть відправити до СІЗО через відкрите після нападу на нього кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...