Коронавірус з Пекіну може бути більш небезпечним, ніж уханьський: тривожні дані

На дошці для оброблення імпортованого лосося на ринку Сіньфаді знайшли SARS-CoV-2

Коронавірус з Пекіну може бути більш небезпечним, ніж уханьський: тривожні дані
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус, який виявили на великому ринку в Пекіні, можливо, ще більш заразний ніж той, який був знайдений в Ухані. Нагадаємо, напередодні в Пекіні ввели військовий стан – на дошці для оброблення імпортованого лосося на ринку Сіньфаді знайшли SARS-CoV-2.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про новий коронавірус у бесіді Global Times розповів професор інституту вірусології медичного відділення Уханьского університету Ян Чжаньцю.

Учений заявив, що з часом вірус еволюціонує і його характеристики змінюються. На думку професора, новий коронавірус, який зафіксували в Пекіні, має підвищену здатність заражати.

Тим не менш спеціаліст поспішив заспокоїти, що в Пекіні зараз встановилася висока літня температура, що не сприяє поширенню захворювання. У Китаї також розроблені ефективні захисні механізми, які дозволять успішно боротися з вірусом.

Зазначимо, коронавірус SARS-CoV-2 знайшли на дошці для оброблення імпортованого лосося. Риба надійшла на ринок з закритого ринку морепродуктів Цзіншэнь, де раніше було виявлено вогнище поширення вірусу.

Коронавірус з Пекіну може бути більш небезпечним, ніж уханьський: тривожні дані
Photo: Li Hao/GT

Як повідомлялося раніше, коронавірусна інфекція (COVID-19) продовжує атакувати світ. Станом на ранок 16 червня, у світі інфіковані 8 мільйонів 34 тисячі 461 людина, одужали поки тільки 3 857 339. Від ускладнень, викликаних COVID-19, померли 436 тисяч 901 пацієнт.

Також повідомлялося про те, що Олена Зеленська, в якої днями підтвердили діагноз COVID-19, госпіталізована в одну з лікарень Києва.

Джерело: Народна Правда