Ватажка “ДНР” Гіркіна оголосили у розшук: деталі обвинувачення

Ватажка “ДНР” Гіркіна оголосили у розшук: деталі обвинувачення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російського терориста та екс-ватажка “ДНР” Ігоря Гіркіна офіційно оголосили у розшук.

Його обвинувачують у порушенні законів та звичаїв війни (частина 2 статті 438 Кримінального кодексу України).

Про це повідомили на сайті Офісу генерального прокурора України.

Як стало відомо, Гіркіна оголошено в розшук, також суд надав дозвіл на його затримання з метою приводу до суду для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

“У ході досудового розслідування встановлено, що у період з 17 по 19 квітня 2014 року підозрюваний, діючи за попередньою змовою групою осіб із підпорядкованими йому бойовиками, застосовуючи фізичне насильство, здійснював організацію пошуку та викрадення на території Донецької області патріотично налаштованих громадян України”, – йдеться в офіційній заяві.

“У подальшому цих громадян проти їх волі переміщали до спеціально облаштованої будівлі на території міста Слов’янськ, де катували, завдавали побоїв, спричиняли ножові поранення та застосовували інші насильницькі дії, спрямовані на спричинення сильних фізичних та моральних страждань з метою помсти за проукраїнську позицію”, – зазначили в Офісі генпрокурора.

Як з’ясувало слідство, підпорядковані Гіркіну бойовики умисно позбавили життя щонайменше трьох осіб, яких незаконно утримували та катували.

Як вже розповідала НАРОДНА ПРАВДА – Поразка у війні: інтерв’ю Гіркіна Гордону шокувало українців.

А також – Злодій та наркоман: екс-ватажок “ДНР” Гіркін розкрив всю правду про владу бойовиків.

Джерело: Народна Правда