Отримають всі: пенсіонерам повідомили хорошу новину про виплати

Уряд вирішив підвищити тарифи на доставку пенсій, однак це не вплине на пенсіонерів

Отримають всі: пенсіонерам повідомили хорошу новину про виплати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що з 1 січня майже 5 млн пенсіонерів, зокрема, понад 800 тисяч людей з інвалідністю, отримають свої пенсії через «Укрпошту»  безкоштовно і вчасно.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

Глава уряду обіцяє, що затримок з доставкою пенсій та субсидій з 1 січня 2020 року не буде.

Loading...

У повідомленні також йдеться про те, що діючі раніше тарифи на доставку пенсій не змінювалися ще з 2004 року. Однак за цей час мінімальна зарплата збільшувалася швидше, ніж мінімальна пенсія.

Тому уряд вирішив підвищити тарифи на доставку пенсій.

«Уряд встановив новий тариф на послугу з виплати та доставки пенсій та грошової допомоги. Рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 4 грудня. З 1 січня 2020 вартість послуги в місті складе 1,15% від суми відповідної виплати, в селі і селищі міського типу – 2,3%. Ці витрати будуть передбачені в Державному бюджеті України на 2020 рік», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів дозволив підвищити вартість доставки пенсії “Укрпоштою” по країні. Вартість доставки пенсії не міняли з 2004 року. З 1 січня 2020 року тариф складе 1,15% від суми виплати (зараз – 0,79%), а в селах і селищах – 2,3% (зараз – 1,56%).

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України скоротив перелік професій, що дають право на вихід на пенсію в 50 років при наявності 20 (для жінок) та 25 років (для чоловіків) стажу. Рішення торкнеться частини українців, які тепер будуть змушені виходити на пенсію пізніше.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...