Шмигаль відреагував на можливу відставку уряду

Уряд продовжить свою роботу з парламентом, незважаючи на відмову підтримати програму

Шмигаль відреагував на можливу відставку уряду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

“Слуги народу” у Верховній Раді провалили голосування за новою програмою діяльності уряду – Кабінет міністрів втратив імунітет на рік, який одержав би у разі затвердження, і його можуть відправити у відставку в будь-який момент.

Можливу відставку уряду вже прокоментував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Денис Шмигаль вважає, що підстав для відставки уряду немає.

“Це документ (програма діяльності, – ред.), за яким буде працювати уряд, незважаючи на його прийняття або не прийняття. Це наша програма і наш план дій”, – цитує Шмигаля Інтерфакс-Україна.

Він також підкреслив, що уряд продовжить свою роботу з парламентом, незважаючи на відмову підтримати програму.

Стосовно імунітету, прем’єр зазначив, що у депутатів є побоювання, що можливо буде необхідність кадрових змін, й у них не буде такої можливості, це і стало “каменем спотикання”, через що програму не було схвалено.

“Підстав для відставки уряду я не бачу”, – зазначив Шмигаль.

Відзначимо, 4 червня парламент не підтримав програму дій уряду і відправив її на доопрацювання в Кабінет міністрів. 18 червня в парламенті також не вистачило голосів для схвалення оновленої програми уряду.

Як повідомлялося раніше, 18 червня Верховна Рада відмовилася позбавити мандата депутата від Голосу Святослава Вакарчука. Його прохання підтримали лише 175 народних депутатів.

Між тим міністр внутрішніх справ  Арсен Аваков може незабаром позбутися посади. Як відомо, 17 червня правоохоронний комітет передав на розгляд до Верховної Ради постанову про його відставку.

Джерело: Народна Правда