Лукашенко заявив про зрив підготовки “Майдану” у Білорусі

Напередодні в Білорусі затримали опозиційного кандидата в президенти

Лукашенко заявив про зрив підготовки “Майдану” у Білорусі
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який раніше вже заперечував можливість Майдану в країні, заявив, що владі вдалося зірвати його підготовку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє БЕЛТА.

Loading...

Напередодні Олександр Лукашенко заявив, що в Білорусі сконцентрований “фокус всіх політичних інтересів”, і з заходу, і зі сходу. А напередодні виборів у країні активізувалися певні сили, які намагаються розгойдати ситуацію:

“Ми це спостерігали, і давно. Але нам все-таки вдалося зробити деякі кроки на випередження і зірвати масштабний план дестабілізації Білорусі (це не жарт і не залякування) і привести країну до якогось майдану. Така була мета. Маски зірвані з визначених не тільки ляльок, які у нас тут були, але і ляльководів, які сидять за межами Білорусі”.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який 14 травня в шостий раз подав документи в Центральну комісію з виборів президента, своїм указом від 3 червня відправив уряд у відставку.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройдуть чергові вибори президента, свою кандидатуру в шостий раз подав чинний президент країни. Олександр Лукашенко займає свій пост вже 26 років – з 1994 року. Він вигравав вибори п’ять разів поспіль.

18 червня повідомлялося про те, що Віктора Бабарико, опозиційного кандидата у президенти Білорусі затримали. Також затримано його син Едуарда.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...